Paradontoza

Paradontoza to jedna z chorób przyzębia, z którą walczy nawet 7 na 10 Polaków. Nieleczona może doprowadzić nawet do utraty uzębienia, a skuteczność jej zwalczania polega zwłaszcza na działaniach profilaktycznych.

Osobom narażonym na choroby przyzębia dąży naprzeciw Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy Periodent. W akcji profilaktycznej na stronie internetowej www.stopparadontozie.pl grono ekspertów radzi, jak ustrzec się przed paradontozą, jak prawidłowo dbać o zęby i na jakie symptomy przede wszystkim zwracać uwagę.

Na stronie można znaleźć porady ekspertów i poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Firma Periodent przystępnie przedstawia czynniki ryzyka powiązane z możliwością zachorowania i pokazuje, jak chronić się przed tym schorzeniem. Na stronie można wypełnić badanie w formie ankiety, aby dowiedzieć się więcej o kwestii zagrożeń i indywidualnego ryzyka zachorowania. Dla osób wypełniających ankietę proponowane są prezenty w postaci bezpłatnej konsultacji w klinice, wraz z bezpłatną diagnostyką RTG.

Ładne zęby to nasza wizytówka. Troszcząc się o to, aby zęby były zdrowe i ładne, firma Periodent dokłada starań, aby procent zachorowań na choroby przyzębia wśród Polaków stale malał. Klinika znajdująca się na warszawskich Bielanach proponuje pełen zakres usług stomatologicznych i gwarantuje kompleksowe podejście do tematu.